Kütahya Haber
HV
30 EYLÜL Cuma 06:35
YOL DURUMU
1TEM Otoyolunun Hendek Kavşağı-Gümüşova Kavşağı arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 21:00-07:00 saatleri arasında her iki istikamet kesimler halinde trafiğe kapatılacak olup, ulaşım diğer istikametlerden iki yönlü olarak sağlanacaktır.
2Ankara Çevre Otoyolunun Pozantı Kavşağı-Konya Kavşağı arasındaki Konya yolu üstgeçit köprüsünün Samsun Kavşağı istikametine katılımı sağlayan kavşak kolundaki köprü genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle kavşak kolu trafiğe kapatılmış olup, ulaşım alternatif kavşaklardan sağlanmaktadır.
3Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Bursa Çevre Yolu Batı Kavşağı-Karacabey Kavşağı 33-35.km.leri arasında bakım-onarım çalışmaları nedeniyle İzmir istikametinde sol şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanmaktadır.
4İzmir-Çeşme Otoyolunun Güzelbahçe Kavşağı-Urla Kavşağı Kesimi 2-8.km.leri arasında Çeşme-İzmir istikametinde ekolojik köprü yapımı çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
5Kaynarca-Karasu-Kocaali yolunun 53-54.km.leri arasında menfez yapım çalışmaları nedeniyle sağ şerit trafiğe kapatılarak ulaşım sol şeritten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
6Lapseki-Çanakkale-Ezine yolunun 2-3.km.leri arasında Çanakkale Onsekiz Mart Seviyeli Kavşak yapım çalışmaları nedeniyle kavşak kolları trafiğe kapatılarak ulaşım alternatif güzergahlardan sağlanmaktadır.
7Beyşehir-Seydişehir yolunun 9-13 ile 22-31.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34.km.leri arasında (Büyükeceli-Koçaşlı-Yanışlı arası) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 09:00-17:00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır.
9Trabzon-Gümüşhane yolunun 50-53.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Ardahan-Göle yolunun 36-40.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
Türkiye Haberi