h Dolar 8,5730 %0.22
h Altın (Gr) 495,59 %0,28
h BIST100 1.344,50 %-0.34
a İmsak Vakti 02:00
Kütahya 25°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Türkiye U18 Şampiyonası Kütahya’da noktalandı

Türkiye U18 Şampiyonası Kütahya’da noktalandı

200 metrede Taygun Artan Özcihan, 110 metre engellide Ayetullah Demir’in yeni rekorlar kırdığı şampiyonada kategorilerini kazanan isimler şöyle:
ERKEKLER
100m: Taygun Artan Özcihan, KKTC, 10.67
200m: Taygun Artan Özcihan, KKTC, 21.58
400m: Cem Özsu, Mersin, 49.62
800m: Halil Tekin, Şanlıurfa, 1:57.47
1500m: Bahri Doğru, Kayseri, 4:04.11
3000m: Batuhan Eser, Ankara, 9:00.11
110m engelli: Ayetullah Demir, Bursa, 13.73
400m engelli: Yunus Emre Nergiz, İstanbul, 54.17
2000m engelli: Diyar Ergüven, Ankara, 6:09.18
Uzun atlama: Semih Geylani, İstanbul, 6.74m
Üç adım atlama: Ebubekir Erdoğan, Bursa, 14.32m
Yüksek atlama: Atilla Göktuğ Taşdelen, Kayseri, 1.94m
Sırıkla atlama: Umut Tektaş, Ankara, 4.20m
Gülle atma: Ali Peker, Uşak, 18.54m
Çekiç atma: Emre Çiftçi, Bursa, 66.82m
Cirit atma: Muhammet Hanifi Zengin, Gaziantep, 60.64m
Disk atma: Mehmet Ali Özdemir, Osmaniye, 52.17m
10,000m yürüyüş: Hayrettin Yıldız, Batman, 45:46.54
4×100 metre: Fenerbahçe Takımı, 45.07
4×400 metre: Fenerbahçe Takımı, 3:27.70
Dekatlon: Barış Erdoğan, 5619 puan
KADINLAR
100m: Beyzanur Seylan, Adana, 11.89
200m: Beyzanur Seylan, Adana, 24.72
400m: Edanur Tulum, Eskişehir, 56.42
800m: Edanur Tulum, Eskişehir, 2:13.10
1500m: Hatice Kılıç, Gaziantep, 4:38.87
3000m: Edibe Yağız, Van, 10:21.29
100m engelli: Bahar Öztürk, İzmir, 14.35
400m engelli: Ezgi Kol, Sakarya, 1:02.32
2000m engelli: Ceren Kılıç, Muş, 7:01.98
5000m yürüyüş: Elif Nur Özbey, Gaziantep, 25:01.30
Uzun atlama: Elif Aydın, Eskişehir, 5.66m
Üç adım atlama: Iraz Engin, Bursa, 11.78m
Yüksek atlama: Aleyna Karaca, Balıkesir, 1.71m
Sırıkla atlama: Nazlı Özdemir, İzmir, 3.20m
Gülle atma: Özlem Tohumcu, Kilis, 15.01m
Çekiç atma: Hira Öztoprak, Mersin, 61.40m
Disk atma: İlayda Şevval Kurt, Ankara, 39.44
Heptatlon: Ayşenur Çelik, Aydın, 4672 puan

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Gigi Datome EuroLeague’de son 10 yılın en iyileri arasında

HIZLI YORUM YAP

r