Gündem
Giriş Tarihi : 10-12-2021 18:36   Güncelleme : 10-12-2021 18:36

YONCALI’DA SICAK ASFALT UYGULAMASI – T.C. Kütahya Belediyesi

YONCALI’DA SICAK ASFALT UYGULAMASI - T.C. Kütahya Belediyesi

YONCALI’DA SICAK ASFALT UYGULAMASI – T.C. Kütahya Belediyesi

ODEAŞ’ın yaptığı alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte, Kütahya Belediyesi asfalt ekipleri hızlı bir şekilde çalışma yapılan sokaklarda sıcak asfalt uygulamasını tamamladı. Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, yapılan çalışmaların Yoncalı’ya ve Kütahya’ya hayırlı olmasını temenni etti.
Yoncalı’da yapılan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, OEDAŞ’ın altyapı çalışmasını tamamlamasının ardından asfalt ekiplerinin hızlı bir şekilde sıcak asfalt çalışmasına başladıklarını ifade etti. Başkan Işık; “Ana giriş ve Gülümser Hatun turizm tesislerine bağlantıyı sağlayan, çevre yolundan ana yola bağlantıyı sağlayacak olan sokaklarımızın tamamını sıcak asfalt ile kapladık.
OEDAŞ’ın yaptığı elektrik alt yapı çalışmaları uzun süre bu hizmetin gecikmesine neden oldu. OEDAŞ müdürü ve yetkililerine teşekkür ediyorum. Aydınlatmalar dahil kabloların yer altına alınması çalışması bitti. Bizde hızlı bir şekilde sıcak asfalt ve taş kaplama gibi çalışmalarımızı yaptık yapamaya devam edeceğiz. Şehrimize ve Yoncalı Mahallemize hayırlı olsun. Bu güzel turizm beldesinde oturan ve ziyaret eden hemşehrilerimizin sıkıntıları bitmiş oldu ve teşekkürlerin geleceği zamanın yaklaştığını umut ediyoruz” dedi.