Kütahya Haber
HV
06 ŞUBAT Pazartesi 15:27

Kütahya Belediyesi personeline “Etkili İletişim ve Beden Dili” eğitimi

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi akademisyenlerinden Kudret Armağan tarafından Kütahya Belediyesi personeline yönelik “Etkili İletişim ve Beden Dili” konferansı verildi.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 26-11-2022 15:19   Güncelleme : 26-11-2022 15:19
Kütahya Belediyesi personeline “Etkili İletişim ve Beden Dili” eğitimi

Kütahya Belediyesi çalışanlarına, Dumlupınar Üniversitesi akademisyenlerinden Kudret Armağan tarafından, “Etkili İletişim ve Beden Dili” konulu konferans verildi. Belediyenin çeşitli birimlerinde görevli olan personellerin katıldığı konferans, beğeni ile takip edildi. Etkili iletişim yolları, beden dili ve etkilerinin anlatıldığı konferansta, özellikle etkili iletişimin günlük yaşam ve iş hayatındaki önemi vurgulandı.

Eğitim gönüllüsü Kudret Armağan, eğitimlerine kendi imkanlarıyla oluşturduğu küçük bir eğitim otobüsüyle köy okullarına ulaştıktan sonra, proje Kütahya Valiliği’nin katkılarıyla oluşturulan bir tırla Türkiye’nin her yerine yayıldı. Belediye Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa katılan personelimiz, bu tip organizasyonlarının kendilerine iş motivesi ve kişisel gelişim açısından büyük katkı sağladığını ifade ettiler.

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi