Eğitim
Giriş Tarihi : 22-02-2022 23:32   Güncelleme : 22-02-2022 23:32

Hayati İnanç DPÜ’nün Konuğu Oldu

Hayati İnanç DPÜ’nün Konuğu Oldu

Hayati İnanç DPÜ’nün Konuğu Oldu

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde Yazar Hayati İnanç’ın konuşmacı olarak katıldığı Can Veren Pervaneler etkinliği düzenlendi.

Yazar Hayati İnanç’ın konuşmacı olarak katıldığı Can Veren Pervaneler etkinliği, Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Üniversitemizin Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı olarak etkinlik gösteren Üniversiteli Ak Gençlik Topluluğunun öncülüğünde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Amfi-2’de düzenlenen etkinliğe Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Göçmez, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Cengiz Duran, akademik ve idari personellerimiz, öğrencilerimiz ve Kütahya halkı katıldı.

Konuşmasına katılımcıları selamlayarak başlayan İnanç, ilk olarak yaşam öyküsünü dinleyicileriyle paylaştı. Yaklaşık iki saat süren konuşması dinleyiciler tarafından sık sık alkışlarla kesilen İnanç, etkinliğin sonunda katılan herkese teşekkürlerini sundu.

İNANÇ’TAN REKTÖRÜMÜZE ZİYARET

Etkinlik öncesinde Hayati İnanç, Rektörümüzün daveti üzerine Rektörlük makamına bir ziyarette bulundu.

Sohbet şeklinde geçen görüşmenin sonunda Rektörümüz, İnanç’ı yeniden üniversitemizde ağırlamak istediğini ifade etti. İnanç da iyi dileklerinden dolayı rektörümüze teşekkürlerini sundu.