Sağlık
Giriş Tarihi : 01-09-2021 21:10   Güncelleme : 01-09-2021 21:10

DPÜ HEYETİNDEN ZİYARET

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof

DPÜ HEYETİNDEN ZİYARET

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesini (KSBÜ) ziyaret etti.

Ziyaret sırasında yapılacak iş birliklerinden bahsedilerek, karşılıklı istişarelerde bulunuldu. KSBÜ ve DPÜ arasındaki iş birliklerinin önemine dikkat çekilerek, geleceğe yönelik çalışmalardan bahsedildi.

Ziyarette DPÜ’den Rektör Prof. Dr. Kazım Uysal, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Göçmez, Prof. Dr. Atilla Batur, Genel Sekreter Miktat Bektaş, Hukuk Müşaviri Betül Akın Ömergil, Bilgi İşlem Daire Başkanı Hasan Kocabay, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Ahmet Ulu ile Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Süleyman Akarsu yer alırken, KSBÜ’den; Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Cem Algın, Prof. Dr. Duygu Perçin Renders, Genel Sekreter Kutlu Önal, Bilgi İşlem Daire Başkanı Servet Sağlam, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Emre Moralıoğlu, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Hüseyin Şen ve Hukuk Müşaviri Adile Özortak yer aldı.