Eğitim
Giriş Tarihi : 26-01-2022 15:07   Güncelleme : 26-01-2022 15:07

DPÜ’den Yeni SOGEP Projeleri Hamlesi

DPÜ’den Yeni SOGEP Projeleri Hamlesi

DPÜ’den Yeni SOGEP Projeleri Hamlesi

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Zafer Kalkınma Ajansı iş birliği ile daha önce gerçekleştirdiği SOGEP projelerine yenilerini eklemek istiyor.

DPÜ, Sosyal Gelişimi Destekleme Programı için yeni projeler gerçekleştirmek istiyor.

Rektörlük Toplantı Salonu’nda konuya ilişkin olarak gerçekleştirilen toplantıya Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal, rektör yardımcımız Prof. Dr. Hasan Göçmez, Mühendislik Fakültemizin Dekanı Prof. Dr. Cengiz Karagüzel, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz, Kütahya Genç İş Adamları Derneği (KÜGİAD) Başkanı Zafer Bintepe, Zafer Kalkınma Ajansı Program Yönetimi Birim Başkanı Erce Şengül ve Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Kutlu Eser katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Prof. Dr. Kâzım Uysal, Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin ‘Taş ve Gümüş Takıya Dönüşüyor Engeller Kalkıyor’, ‘Belediye – Üniversite El Ele Kütahya İçin Güçlü Bir Geleceğe’ ve ‘Glütensiz Mutfak’ başlıklı SOGEP projelerini başarıyla gerçekleştirdiğini hatırlatarak DPÜ’nün gelecekte yeni SOGEP’lerin hayata geçmesi için çalışma yürüttüğünü dile getirdi.

Toplantı, Üniversitemizin sunduğu SOGEP projeleri üzerinde paydaşlarca görüş alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.