Eğitim
Giriş Tarihi : 30-12-2021 19:05   Güncelleme : 30-12-2021 19:05

DPÜ’de Türk Dış ve Güvenlik Politikaları Konferansı

DPÜ’de Türk Dış ve Güvenlik Politikaları Konferansı

DPÜ’de Türk Dış ve Güvenlik Politikaları Konferansı

DPÜ Siyasetname Topluluğu tarafından düzenlenen Prof. Dr. Hüsamettin İnaç, Dr. Öğr. Üyesi Barış Adıbelli ve Prof. Dr. Hüseyin Bağcı’nın konuşmacı olarak katılacağı Küresel ve Bölgesel Gelişmeler Işığında Türk Dış ve Güvenlik Politikaları konulu konferans düzenlendi.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde Küresel ve Bölgesel Gelişmeler Işığında Türk Dış ve Güvenlik Politikaları Konferansı gerçekleştirildi.

Siyasetname Topluluğumuz tarafından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemizdeki Amfi-2’de düzenlenen etkinliğe moderatör Doç. Dr. Cantürk Caner ve konuşmacılar Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, Prof. Dr. Hüsamettin İnaç ve Dr. Öğr. Üyesi Barış Adıbelli’nin yanı sıra Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal, İİBF Dekanımız Prof. Dr. Cengiz Duran, akademik ve idari personellerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.

Etkinliğin sonunda Siyasetname Topluluğundan yapılan paylaşımda “Dış Politika Enstitü Başkanı ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Akademisyeni Sayın Prof. Dr. Hüseyin Bağcı’nın ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi akademisyenleri Prof. Dr. Hüsametin İnaç’ın, Doç. Dr. Cantürk Caner’in ve Dr. Öğretim Üyesi Barış Adıbelli’nin katılımlarıyla seminerimizi gerçekleştirdik. Katılan bütün Hocalarımıza ve arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” denildi.