Gündem
Giriş Tarihi : 11-10-2021 17:20   Güncelleme : 11-10-2021 17:20

BAŞKAN IŞIK DİYANET VAKFI KERMESİNİ ZİYARET ETTİ – T.C. Kütahya Belediyesi

Kütahya Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kütahya Şubesi farklı okullarda kütüphane oluşturmak amacıyla kermes düzenledi

BAŞKAN IŞIK DİYANET VAKFI KERMESİNİ ZİYARET ETTİ – T.C. Kütahya Belediyesi

Kütahya Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kütahya Şubesi farklı okullarda kütüphane oluşturmak amacıyla kermes düzenledi. Kermesi ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, kermesin amacının çok anlamlı olduğunu ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür etti.
Kütahya Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kütahya Şubesinin birlikte organize ettiği kermes geliri ile okullarda kütüphane kurulması sağlanacak. Cumhuriyet Caddesi Sevgi Yolu üzerinde hafta sonu kurulan kermesi ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş ile birlikte kermesi gezerek emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür etti. Yapılan kermesin amacının çok değerli olduğunu ifade eden Başkan Işık, düzenlenen kermese destek olmak amacıyla alışveriş yaptı. Kermes alanında vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Işık, çocukların fotoğraf çektirme taleplerini geri çevirmeyerek onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.